Izgara Görünümü:

Bloody G500 Combat Stereo Gamer Kulaklık Mıkrofonlu-3.5Mm ( CSGO )

(0)
155,25TL

 Bloody G500 Combat Stereo Kulaklık  Oyunculara özel mikrofonlu 4-pin Stereo Kulaklık Yüksek Performanslı 40mm Neodyum sürücü üniteleri 4-pin Stereo bağlantı ile Akıllı Telefon ve Tabletler ile uyumlu Laptop ve masaüstü stereo bağlantı için adaptör dahil ! Gizlenebilir, gürültü engelleme özellikli mikrofon Oynat/Durdur ve Çağrı Ya..

Frisby Gamemax FHP-G1420B 7.1 Titreşimli Gaming Kulaklık

(0)
174,00TL

GAMEMAX FHP-G1420B 7.1 Titreşimli Surround Sound GAMING KulaklıkGAMEMAX oyun kulaklığı 7.1 Surround sayesinde rakiplerinizin seslerinin tam olarak nereden geldiğini rahatlıkla duyacaksınız. Yüksek kaliteli mikrofonu sayesinde sesinizi duyurmada zorluk yaşamayacaksınız.50 mm’lik sürücüler ile oyunlar için yüksek kaliteli stereo sesYumuşak deri kulak..

Rampage RG-X19 Ultimate Siyah 7.1 Rgb Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

(0)
349,00TL

Rampage RG-X19 ULTIMATE Siyah USB 7,1 Version RGB Ledli Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı ; Ergonomik tasarımı sayesinde uzun kullanımlarda kulaklarınızı rahatsız etmez ve yüksek kaliteli mikrofonu ile internette sorunsuz bir şekilde sesli sohbet etmenize imkan tanır. 7.1 Audio özelliği ile oyun esnasında tüm sesleri net ve birbirinden bağımsız olar..

-9%

Rampage RM-K5 CAMUFLAJE Kamuflaj 7.1 Surround USB Oyuncu Kulaklığı

(0)
154,90TL 169,90TL

  Rampage RM-K5 CAMUFLAJE Kamuflaj Renkli 7.1 Surround Sound System USB Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı ; Ergonomik tasarımı sayesinde uzun kullanımlarda kulaklarınızı rahatsız etmez ve yüksek kaliteli mikrofonu ile internette sorunsuz bir şekilde sesli sohbet etmenize imkan tanır. Hassas yapısı ile dışa ses sızdırmaz.Uzun..

Rampage RM-K7 MAGNIFIC Siyah/kırmızı 7.1 Usb Oyuncu Kulaklık

(0)
150,05TL

Rampage RM-K7 MAGNIFIC Siyah/kırmızı 7.1 Surround Sound System USB Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı  ; Ergonomik tasarımı sayesinde uzun kullanımlarda kulaklarınızı rahatsız etmez ve yüksek kaliteli mikrofonu ile internette sorunsuz bir şekilde sesli sohbet etmenize imkan tanır. Hassas yapısı ile dışa ses sızdırmaz. Uzun kablosu diğer kulaklık..

Rampage RM-K7 MAGNIFIC Siyah/Yeşil 7.1 USB Oyuncu Kulaklık

(0)
150,05TL

Rampage RM-K7 MAGNIFIC Siyah/Yeşil 7.1 Surround Sound System USB Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı  ; Ergonomik tasarımı sayesinde uzun kullanımlarda kulaklarınızı rahatsız etmez ve yüksek kaliteli mikrofonu ile internette sorunsuz bir şekilde sesli sohbet etmenize imkan tanır. Hassas yapısı ile dışa ses sızdırmaz. Uzun kablosu diğer kulak..

Rampage SN-R10 Alquist Siyah 2m Kablo Led Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık

(0)
100,19TL

Snopy Rampage SN-R10 2m Kablo Led Oyuncu Siyah Mikrofonlu Kulaklık ; Ergonomik tasarımı sayesinde uzun kullanımlarda kulaklarınızı rahatsız etmez ve yüksek kaliteli mikrofonu ile internette sorunsuz bir şekilde sesli sohbet etmenize imkan tanır. Hassas yapısı ile dışa ses sızdırmaz. 2M Uzunluğundaki kablosu diğer kulaklıkla..

Rampage SN-R5 X-CORE Siyah/kırmızı Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık

(0)
115,66TL

Ergonomik tasarımı sayesinde uzun kullanımlarda kulaklarınızı rahatsız etmez ve yüksek kaliteli mikrofonu ile internette sorunsuz bir şekilde sesli sohbet etmenize imkan tanır.Hassas yapısı ile dışa ses sızdırmaz.Uzun kablosu diğer kulaklıklara nazaran daha uzun olup rahat hareket etmenizi sağlar. Kablo güvenliğini ve esnekliği sağlama..

Rampage SN-R5 X-CORE Siyah/Mavi Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık

(0)
111,90TL

Ergonomik tasarımı sayesinde uzun kullanımlarda kulaklarınızı rahatsız etmez ve yüksek kaliteli mikrofonu ile internette sorunsuz bir şekilde sesli sohbet etmenize imkan tanır.Hassas yapısı ile dışa ses sızdırmaz.Uzun kablosu diğer kulaklıklara nazaran daha uzun olup rahat hareket etmenizi sağlar. Kablo güvenliğini ve esnekliği sağlama..

Rampage SN-RW2 CALIBRE Siyah Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık

(0)
126,54TL

Snopy Rampage SN-RW2 Oyuncu Siyah Mikrofonlu Kulaklık ; Ergonomik tasarımı sayesinde uzun kullanımlarda kulaklarınızı rahatsız etmez ve yüksek kaliteli mikrofonu ile internette sorunsuz bir şekilde sesli sohbet etmenize imkan tanır. Hassas yapısı ile dışa ses sızdırmaz. 2M Uzunluğundaki kablosu diğer kulaklıklara nazaran&nb..

Snopy Rampage SN-R2 Siyah/Kırmızı Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

(0)
53,57TL

Snopy Rampage SN-R2; Ergonomik tasarımı sayesinde uzun kullanımlarda kulaklarınızı rahatsız etmez ve yüksek kaliteli mikrofonu ile internette sorunsuz bir şekilde sesli sohbet etmenize imkan tanır.Hassas yapısı ile dışa ses sızdırmaz.Uzun bağlantı kablosu diğer kulaklıklara nazaran daha rahat hareket etmenizi sağlar. Snopy Rampage SN-R2;&nb..

Snopy Rampage SN-RW6 Raptor 7.1 Gaming Gümüş/siyah Mikrofon Kulaklık

(0)
193,95TL

Snopy Rampage SN-RW6 Raptor 7.1 Surround Sound System Titresimli Gaming Gümüş/Siyah Mikrofonlu Kulaklık ; Ergonomik tasarımı sayesinde uzun kullanımlarda kulaklarınızı rahatsız etmez ve yüksek kaliteli mikrofonu ile internette sorunsuz bir şekilde sesli sohbet etmenize imkan tanır. 7.1 Audio özelliği ile oyun esnasında tüm sesleri net ve ..

Snopy Rampage SN-RX7 EAGLE Siyah Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

(0)
135,05TL

Snopy Rampage SN-RX7 EAGLE Ledli Oyuncu Siyah Mikrofonlu Kulaklık ; Ergonomik tasarımı sayesinde uzun kullanımlarda kulaklarınızı rahatsız etmez ve yüksek kaliteli mikrofonu ile internette sorunsuz bir şekilde sesli sohbet etmenize imkan tanır. Hassas yapısı ile dışa ses sızdırmaz. Kablosu diğer kulaklıklara nazaran daha uz..

Snopy SN-338 Siyah/Kırmızı Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

(0)
48,28TL

Snopy SN-338 Siyah/Kırmızı Mikrofonlu Oyuncu KulaklığıModel : SN-338Renk : Siyah/KırmızıBağlantı Tipi : KabloluFiş Tipi : 3.5 mm Stereo 3 kutupKablo Uzunluğu  : 2.2 mt.Mikrofon : VarNominal Güç : 50 mWHoparlör : 40 mmHassasiyet : 105 db ./ S.P.LFrekans yanıtı : 20 Hz - 20 KHzEmpedans: 32 OhmAçıklama : Siyah/kırmızı Mikrofonlu Kulaklık..

Snopy SN-57 Lüks Profesyonel Siyah Mikrofonlu Kulaklık

(0)
45,38TL

Marka Snopy Model SN-57 Renk Siyah Bağlantı Tipi Kablolu Fiş Tipi 3.5 mm Stereo 3 kutup Kablo Uzunluğu 1.5mt. (Spiral Kablo) Mikrofon Var Nominal Güç 150 mW Hoparlör 40 mm Hassasiyet 103 db ./ S.P.L Frekans yanıtı 20 Hz - 20 KHz Empedans 32 Ohm Açıklama Lüks Profesyonel Siyah Mikrofonlu Kulaklık..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 25 (2 Sayfa)