Kablolu

Kablolu
IZGARA GÖRÜNÜMÜ:
Hızlı Bak

EVEREST KB-8835 SIYAH USB GAMING Q STANDART KLAVYE

(0)
74,04₺

Ürün Özellikleri - Teknik Özellikler   Everest Gaming Keyboard KB-8835; Daha iyi oyun deneyimi ve yepyeni bir tuş hissi için tasarlanmıştır. Oyunlarda başka bir boyuta geçeceksiniz. Oyuncular için özelleştirilmiş tuş matrisi ile çok daha güçlü olacaksınız. Klavye üzerindeki karakterler lazer ile işlenmiş olması sayes..

-27%
Hızlı Bak

Everest KB-GX7 Bluesky Full Rainbow 9 Renk Mavi Switch Deri Bilek Destekli Mekan

(1)
254,90₺ 350,00₺

Mekanik KlavyeEverest KB-GX7 Bluesky Full Rainbow 9 Renk Mavi Switch Deri Bileklikli Mekanik Oyuncu Klavyemizde " Optık Mekanik Switch " kullandık. 50 Milyon tuş ömrü ile uzun ömürlü bir kullanım sunar. Bilek DestekliEverest KB-GX7 Bluesky Full Rainbow 9 Renk Mavi Switch Deri Bileklikli Mekanik Oyuncu Klavye ; Katlanabilir bilek desteği sayesinde..

Hızlı Bak

EVEREST KB-TAB07 7" USB Kırmızı Mini Türkçe Q Klavyeli Tablet Kılıfı

(0)
90,64₺

Açıklama:Tablet Pc KılıfıEbatı:7Özellikler:Mini Usb Türkçe Q Klavye +Renk:Kırmızı..

-19%
Hızlı Bak

GamePower Calypso Rainbow Mekanik Kırmızı Switch USB Gaming Klavye

(0)
364,90₺ 450,00₺

Farkı HissetSert koşullar ve hatta yağmur veya sıvı dökülmeleri GAMEPOWER CALYPSO için hiç sorun değil. Dayanıklı yapısı sayesinde makul seviyede su altında bile kullanılabilir. Dinamik Aydınlatma Efektlerine Sahip Rainbow Aydınlatmalı TuşlarTamamen yeni GAMEPOWER CALYPSO, 11 farklı dinamik ışık efektiyle birlikte, tümüyle kolayca ayarlan..

-19%
Hızlı Bak

GamePower Calypso Rainbow Optık Mekanik Blue Switch USB Gaming Klavye

(0)
364,90₺ 450,00₺

GamePower Calypso Rainbow Optık Mekanik Blue Switch USB Gaming Klavye Özellikleri Türkçe Q Kablolu Bağlantı / ArabirimUSB Kablo Uzunluğu1.8 m Oyuncular İçinEvet Multimedya ÖzellikVar Garanti24 Ay Distribütör Garantili                ..

-19%
Hızlı Bak

GamePower Ogre Rainbow Mekanik TR Kırmızı Switch Klavye

(0)
314,90₺ 390,00₺

GamePower OGRE Red Switch Rainbow Gaming Mekanik KlavyeSpesifik Rainbow AydınlatmaGüçlü mekanik switch ve güncellenmiş Rainbow ışıklandırma sistemi odanızın ambiyansını güçlendirecektir. Tarzınıza uygun animasyonu 20 farklı ışık efekti ayarı arasından seçebilirsiniz. Suni Deri Bilek Desteği (Avuç İçi)Suni deri yumuşak bilek desteği özelliği, iste..

-19%
Hızlı Bak

GamePower Ogre Rainbow Mekanik TR Mavi Switch Klavye

(0)
314,90₺ 390,00₺

Ürün Türkçe Q Tuş Dizilimlidir. Görseller Üretici Firma Tarafından Çekilen Görseldir   GamePower Ogre Rainbow Mekanik Mavi Switch Klavye Spesifik Rainbow AydınlatmaGüçlü mekanik switch ve güncellenmiş Rainbow ışıklandırma sistemi odanızın ambiyansını güçlendirecektir. Tarzınıza uygun animasyonu 20 farklı ..

-15%
Hızlı Bak

GAMEPOWER OGRE RGB MEKANIK KLAVYE TR MAVİ SWITCH

(0)
329,90₺ 390,00₺

Spesifik RGB AydınlatmaGüçlü mekanik switch ve güncellenmiş RGB ışıklandırma sistemi odanızın ambiyansını güçlendirecektir. Tarzınıza uygun animasyonu 18 farklı ışık efekti ayarı arasından seçebilirsiniz. Suni Deri Bilek Desteği (Avuç İçi)Suni deri yumuşak bilek desteği özelliği, isteğinize en uygun şekilde ister bilek destekli isterseniz..

-6%
Hızlı Bak

Gamepower Saber Rgb Mekanik TR Klavye Mavi Switch

(0)
394,90₺ 420,00₺

Çevresel RGB TasarımGüçlü mekanik switch ve güncellenmiş RGB ışıklandırma sistemi odanızın ambiyansını güçlendirecektir. Dört tarafı keskin RGB aydınlatma ile ortamınızı canlı tutun. Tam İstediğiniz GibiSABER RGB, Şık ve kompakt bir mühendislik ürünüdür. Güçlü aydınlatma efektlerine sahip SABER, Oyun performansı ile birlikte odalarının ay..

-22%
Hızlı Bak

GamePower Starscream RGB Red Switch Türkçe Q USB Suya Dayanıklı Optik Mekanik Ga

(0)
469,00₺ 599,00₺

GamePower Starscream RGB Kırmızı Switch Türkçe Q USB Suya Dayanıklı Optik Mekanik Gaming Klavye Yazılımı indirmek için tıklayınız Yeni Nesil Optik KlavyeÖzel ses, medya, aydınlatma ve makro kontrollerini kolayca yapın. Oyununuzu hiç kesintiye uğratmadan direkt olarak klavyeden kontrol edin. Sıvıya ve Toza Dayanıklı IP68 Sertifik..

-22%
Hızlı Bak

GamePower Starscream RGB Turuncu Switch Türkçe Q USB Suya Dayanıklı Optik Mekani

(0)
469,00₺ 599,00₺

GamePower Starscream RGB Turuncu Switch Türkçe Q USB Suya Dayanıklı Optik Mekanik Gaming Klavye Yazılımı indirmek için tıklayınız Yeni Nesil Optik KlavyeÖzel ses, medya, aydınlatma ve makro kontrollerini kolayca yapın. Oyununuzu hiç kesintiye uğratmadan direkt olarak klavyeden kontrol edin. Sıvıya ve Toza Dayanıklı IP68 Sertifik..

-25%
Hızlı Bak

Gamepower Warlock Compact Mavi Switch Mekanik Klavye

(0)
224,00₺ 300,00₺

GamePower Warlock Compact Mekanik Mavi Outemu Switch Türkçe Q USB Gaming Klavye Yazılımı İndirmek İçin Tıklayınız. Mekanik Klavye ve Rainbow Led Aydınlatmanın Şahane Uyumunu HissedinParlak ve göz alıcı RAINBOW aydınlatmasının detaylı özelliklerini keşfedin. Belirli oyunlardaki tuşlarınızı veya yalnızca favori renklerinizi sergilemek için ..

Hızlı Bak

Rampage Kb-R66 Usb Gökkuşağı Aydınlatmalı Us M.M Gaming Klavye

(0)
105,78₺

Marka Rampage Model KB-R66 Bağlanti Şekli USB Kablo Uzunluğu 1.4 M Kablo Tipi Örgü Kablo Tuş Ömrü 10 Milyon Türü Oyuncu Klavye Tipi Kablolu Sürücü Tak Çalıştır Anti Ghosting 19 Adet Renk  Siyah F-Q US Aydınlatma Gökkuşağı Arkaplan Desteklediği Sistemler Windows XP/2000/Vista,Linux,Mac(10.0+ ..

Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)